5 помилок при укладанні плитки

Оздоблення санвузла - складне і дороге задоволення, і легко зрозуміти прагнення власників квартир заощадити.

Детальніше

ЛІТАЮЧІ БУДИНКИ В ЯПОНІЇ

⭐️Японія не перестає дивувати своїми розробками.
Ідея проста - щоб будинок не зруйнувався в результаті землетрусу, він просто ... не повинен перебувати на землі. Ось вони і придумали літаючі будинки, причому все це цілком реально.

Детальніше

ІСТОРІЯ ГІПСОКАРТОНУ

☝️Говорячи про гіпсокартон, звернемося до історії його основної складової - гіпсу. Цей будівельний матеріал застосовувався ще п'ять тисячоліть тому в Єгипті. Його використовували для оздоблення стін, а потім розписували їх.

Детальніше

Тадао Андо. Відомі архітектори з VAMIUT

⭐️Тадао Андо - японський архітектор, Прітцкерівський лауреат, справжній поет бетону, як ніхто вміє поводитися з простором. Хто хоч раз був в побудованій ним будівлі, не забуде цей досвід ніколи. Його ім'я у всіх на вустах, адже найближчим часом він має перебудовати будівлі паризької Біржі для французького мільярдера Франсуа Піно.

Детальніше

4 ОБІДИ

Знайдіть партнера «на обід» - людину, яка підтримає вас у розвитку і при цьому не дасть відмовитися від власних обіцянок.

Детальніше

Утеплення балкона своїми руками

25% тепловтрат припадає на вікна, братися за утеплення лоджії або балкона має сенс лише при наявності енергозберігаючих вікон. Якщо встановлені дерев'яні рами з одним склом, спочатку доведеться замінити їх на сучасні.

Детальніше

Будівельні блоки з морської солі

Будівельні блоки з морської солі

Детальніше

Анонс скидок на декабрь 2020 г

Добро пожаловать на сайт компании «Vamiut». Получите выгоду и реальную экономию сегодня. 

Детальніше